« Svibanj 2024 »

TALENT SHOW „POKAŽI ŠTO ZNAŠ!“ U OŠ JOSIPOVAC
Autor: Mirjana Vukelić, 20. 3. 2017.

Kakva li je to večer zabave, smijeha, pjevanja i plesa bila! 16. ožujka 2017. godine održali smo naš prvi talent show „Pokaži što znaš!“ koji je oduševio sve prisutne učenike, roditelje, učitelje i goste.

Naši učenici, koji su prošli na audiciji, još jednom su pokazali zavidna umijeća i vještine i sa sigurnošću možemo tvrditi da smo otkrili sjajne talente koji su svakim svojim nastupom izmamili široki osmijeh na našim licima i pljesak ushićenja! Voditeljice našeg talenta show-a bile su vesele i spontane Lora Perošević i Mihaela Majhen. Stručnom povjerenstvu, kojeg su činile učiteljice Margareta  Pavlinić, Ružica Sitar, Jadranka Husić, Silvija Svalina, učitelj Kazimir Husić, knjižničarka Marinela Šmider i pedagoginja Viki Grubišić, naši talenti zadali su velike muke jer trebalo je odabrati tri najbolja nastupa, a vjerujte nam kada vam kažemo da su nijanse odlučivale jer birali smo među najboljima.

Ravnateljica Vlatka Mihaljević je svima prisutnima čestitala Dan škole te pohvalila učenike i njihove roditelje za predivno pripremljene nastupe. I nakon toga je slijedio najuzbudljiviji trenutak večeri – proglašenje prva tri mjesta. Dok je stručno povjerenstvo zbrajalo bodove, publiku su zabavljali naši učenici polaznici plesnog kluba Kick, učenici 5.a razreda s razrednicom Lidijom Galović te plesna skupina OŠ Josipovac.

Na trećem mjestu našla se Nora Dujmović, 2.b na bubnjevima, drugo mjesto je zauzela Gita Škondro, 2.b gimnastičkim nastupom, a prvo mjesto, na iznenađenje povjerenstva i svih prisutnih, s jednakim brojem bodova  podijelile su Ana Košutić i Lea Horvat, 5.a sa prikazom Cup song, te Ivan Špoljarić, 2.b  također na bubnjevima. Svim ostalim natjecateljima podijeljene su potvrde za sudjelovanje, a sve učenike smo pozvali da nam se pridruže i sljedeće godine na novoj audiciji i očaraju nas nekim novim talentima!

U fotogaleriji možete pogledati fotografije sa talent showa.