za nastavnike.pdf
za razrednike.pdf

« Siječanj 2020 »

Ispis statistike od 26. 9. 2017.

Ovaj mjesec: 2086

UNICEF – “ŠKOLA BEZ NASILJA

Cilj  ovog projekta je prevencija vršnjačkog nasilja, te razvijanje sigurnog i poticajnog okruženja među djecom. Svaki razredni odjel na početku nove školske godine izrađuje vrijednosti, pravila i posljedice za svoj razred, a ta pravila se objedinjuju u školske pravila. Učitelji tijekom školske godine provode radionice i restituciju. U sklopu projekta imamo Sandučić povjerenja i grupu Vršnjaka pomagača.

ŠKOLSKI PREVENTIVNI PROGRAM

Edukacija učenika o svim oblicima ovisnosti – pušenje, alkohol, droge. Organiziranje i aktivno provođenje raznih izvannastavnih aktivnosti u cilju kvalitetnog provođenja slobodnog vremena.

SAJAM “ZEMLJO, HVALA TI!”

Stjecanje zdravih prehrambenih navika u svakodnevnom životu. Razvijanje svijesti o vrijednosti zemlje, o pravilnom odnosu prema plodovima zemlje. Projekt izložbeno-prodajnog karaktera.

EKO ŠKOLA

Ugradnja odgoja i obrazovanja za okoliš u sve segmente odgojno-obrazovnog sustava i svakodnevni život učenika i djelatnika škole. Odgojiti mlade generacije osjetljivima na pitanja okoliša i osposobiti ih za donošenje odluka o razvitku društva u budućnosti.

Podizanje ekološke svijesti učenika i svih mještana Josipovca.

eTWINNING PROJEKTI

Osuvremenjivanje nastave i međunarodna suradnja dio su budućnosti koju su prepoznali i djelatnici naše škole te nude niz zanimljivih projekata i aktivnosti povezujući naše učenike s vršnjacima iz Europe.