« Svibanj 2024 »

Ukupno: 162045
Svečana priredba za Dan škole 2014.
Autor: Margareta Pavlinić, 14. 3. 2014.

I ove školske godine, uoči 53.rođendana  škole,13.ožujka 2014.god. učenici naše škole pokazali su da vole svoju školu i da im ništa nije nedostižno.

Školska dvorana bila je prepuna sretnih i zadovoljnih roditelja, baka i djedova, učitelja  koji su pozdravili nastupe naših učenika. A bili su, doista,posebni!

Kako je lako voljeti mamu i tatu rekli su i otpjevali prvašići, bez obzira što imaju bezbroj nedorečenih pitanja i roditelji se često pitaju zašto. Učenici drugog razreda otpjevali su  prekrasnu pjesmu Sunce se rađa svakoga dana i poslali  snažnu poruku svima. A vesele Muhare nećemo jesti bez obzira na ljepotu! Ekolozi, veliki i mali, pjevali su o ljepoti Lijepe naše kao i naš školski zbor. Pjesmu Kolačići na znakovnom jeziku otpjevali su četvrtaši. Veseli josipovački Omišani i lipe divojke potvrdili  su da je hrvatski jezik prelijep u svojoj različitosti. A djevojčice plesne skupine usnule su neobičan san! Pogađate o čemu? O ljubavi! A o ljubavi… mogli bsmoi svakoga trena…jer ona je jača i savršenija od svega… i nakon svega ostaje LJUBAV!

Ljubav je misao koja je vodila priredbu! I tako treba biti! I bit će i dogodine! Vidimo se!