Čestitka u povodu Dana škole
Autor: Vlatka Mihaljević, 18. 3. 2021.

Dragi učenici i djelatnici naše škole, poštovani roditelji, mještani i svi suradnici naše škole.

Pozdravljam vas u povodu Dana škole koji i ove godine obilježavamo u neuobičajenim okolnostima.

Unatoč otežanim uvjetima rada zbog pandemije koja je svima nama promijenila živote, kako na privatnom tako i na profesionalnom planu, željela bih istaknuti i pohvaliti rad naših učenika i djelatnika koji se svakodnevno prilagođavaju situaciji koja je neizvjesna već gotovo godinu dana.

Odgovoran pristup radu, susretljivost, spremnost na prilagodbu okolnostima i ustrajnost- osobine su naših učenika i djelatnika.

Naši djelatnici s optimizmom i nadom prema boljem sutra obavljaju svoje radne zadatke, sudjeluju u aktivnostima promidžbe naše škole, na natjecanjima, na susretima i smotrama, realiziraju projekte unatoč brojnim preprekama i nastoje našim učenicima osigurati kvalitetno obrazovanje, siguran boravak u školi i zdravo okruženje.

Vizija naše škole vidljiva je u načinu rada, u brizi prema drugima i u nastojanju da naši učenici ostvare i žive svoje snove. Iako su još danas mali, želimo im da u budućnosti postanu veliki ljudi!

Pozivamo vas da pogledate našu virtualnu priredbu Talent show „ Pokaži što znaš“

Svima želim čestitati Dan škole i crkveni god Sv. Josipa.

Ravnateljica: Vlatka Mihaljević, prof.